Outsourcing pracowniczy. Leasing, wynajem pracowników z ukrainy - cena

Dla pracodawców

Leasing pracowniczy - Poznaj receptę na trudną rekrutację

Czy wiesz, że aż 60 proc. średnich i dużych firm w Polsce ma problem z rekrutacją pracowników?
Powodem tych trudności są dynamiczne zmiany, które przechodzi dziś rynek pracy.
Historycznie niskie bezrobocie, rosnące wymagania płacowe i brak wykwalifikowanych pracowników fizycznych – to czynniki, które hamują rozwój biznesu, a także zwiększają koszty zatrudnienia i pozyskania kadry. Z naszych doświadczeń wynika, że pracodawcy potrzebują obecnie nowych narzędzi, takich jak leasing pracowniczy, które trwale uzdrawiają rekrutację.
Pracownicy biura-art-vending
Praconnicy biura-art-vending

Szybka, sprawna i skuteczna rekrutacja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która zna i rozumie potrzeby pracodawców. Rekrutacja to proces, który powinien przebiegać sprawnie. Pomożemy Twojej firmie oprzeć się negatywnym trendom i pozyskamy dla Ciebie najlepszą kadrę, nawet z obszaru zawodów deficytowych. Oferujemy leasing pracowniczy, dzięki któremu działamy szybko i skutecznie.
Rekrutujemy pracowników z krajów wschodnich, m.in.: Ukrainy, Białorusi, Rumunii i Bułgarii. Obsługujemy branże, które szczególnie dotyka problem braku rąk do pracy, czyli m.in.: logistykę, produkcję, transport, usługi sprzątania i catering. Nasze usługi od 2014 r. pomogły XX firmom w zatrudnieniu XX pracowników.

Na czym polega leasing pracowniczy ?

Zapewniamy kompleksowe zaplecze HR dla naszych klientów. Oznacza to, że jesteśmy agencją zatrudnienia, która przejmuje wszystkie obowiązki związane z rekrutacją i obsługą formalną pracowników. Po naszej stronie jest pozyskanie i przeszkolenie kadry, wypłacenie wynagrodzeń, a nawet dowóz pracowników do miejsca pracy i ich zakwaterowanie. Działamy na terenie całego kraju i odpowiadamy na indywidualne potrzeby każdego pracodawcy, w zależności od charakteru i skali działalności. Dysponujemy także bogatą bazą kandydatów o zróżnicowanych kwalifikacjach.
Pracownica biura art-vending

Co zyskujesz, korzystając z leasingu pracowniczego?

Najważniejsze zalety współpracy z nami

Zmniejszenie kosztów rekrutacji i zatrudnienia

Większa konkurencyjność na rynku

Zastosowanie elastycznych form zatrudnienia

masz dostęp do kadry wtedy, gdy Twój biznes potrzebuje wsparcia w okresie największego popytu

Możliwość szybkich zastępstw

Brak konieczność przeprowadzania zwolnień stałych pracowników

Zniwelowanie nadwyżek zatrudnienia

Pełna obsługa formalna

począwszy od legalizacji pobytu pracowników, po ich obsługę w ZUS i przeszkolenie BHP

Potrzebujesz wsparcia w rekrutacji kadry?

Wyślij do nas wiadomość kontrahenci@art-vending.pl lub zadzwoń: +48 222 668 600

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Oustourcing pracowniczy: Ukraina i więcej

Prowadzisz dużą firmę, a specyfika jej działalności wymaga dużej rotacji pracowników? Potrzebujesz wykwalifikowanego personelu, a jednocześnie zależy Ci na optymalizacji kosztów pracy? Agencja pośrednictwa pracy Art Vending to partner, który zapewni Ci wyspecjalizowaną kadrę pracowników z kwalifikacjami, jakich wymagasz.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim leasing pracowniczy – z Ukrainy oraz innych krajów, których obywatele (na mocy rozporządzenia Ministra pracy i polityki społecznej) mogą podjąć zatrudnienie w Polsce bez specjalnego pozwolenia. Wynajem pracowników to rozwiązanie, które wpisuje się w potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców i zwiększy potencjał biznesowy Twojej firmy.

Leasing pracowników z Ukrainy i innych krajów – jak to działa?

Podejmując współpracę z Art Vending w zakresie leasingu pracowników, przenosisz cały ciężar związany z rekrutacją oraz obsługą kadrowo-płacową pracowników tymczasowych na nas. Oznacza to, że nasz outsourcing pracowniczy obejmuje:

  • kompleksową rekrutację pracowników – stosujemy nowoczesne metody selekcji, które pozwalają nam sprawnie i efektywnie skompletować zespół, jakiego potrzebujesz; leasing pracowników obejmuje osoby, których kwalifikacje odpowiadają opisom poszczególnych stanowisk,
  • wstępne przeszkolenie nowych pracowników – nasze programy adaptacyjne i wdrożeniowe pozwalają poznać Twojemu nowemu personelowi ogólne zasady funkcjonowania w Twojej korporacji oraz szczegóły związane z powierzanymi im stanowiskami,
  • obsługę kadrową oraz płacową pracowników – gdy decydujesz się na leasing pracowniczy z Ukrainy, możesz być również pewien, że to my dopełnimy formalności związanych z legalizacją zatrudnienia personelu oraz innych obowiązków,
  • legalizację pobytu dla osób z zagranicy – załatwianie dokumentów takich jak wizy, karty pobytu,
  • zagwarantowanie pracownikom dojazdu do pracy oraz zakwaterowania w pobliżu miejsca zatrudnienia w całej Polsce,
  • pełną obsługę pracowników – jeśli chodzi o wynajem pracowników, jesteśmy pośrednikami między Tobą a Twoim zespołem i to naszym zadaniem jest zadbanie o jak największą efektywność działania Twojego zespołu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilkunastu pracowników na kilkutygodniowe/ kilkumiesięczne zlecenie czy potrzebna jest Ci kilkusetosobowa kadra, która zapewni stałą obsługę procesów produkcyjnych – skorzystaj z naszego wsparcia w zakresie leasingu pracowników.

Doświadczenie oraz nowoczesne podejście do pośrednictwa pracy przekładają się na najwyższy standard realizowanych przez nas usług. Najlepszym dowodem na wysoką jakość usług takich jak wynajem pracowników jest zadowolenie ze współpracy dotychczasowych partnerów Art Vending.

Leasing pracowniczy – cena pozytywnie Cię zaskoczy

Gdy poszukujesz pracowników do swojej firmy, zależy Ci zarówno na tym, aby były to osoby o odpowiednich kwalifikacjach, jak i na optymalizacji kosztów zatrudnienia. Współpraca z Art Vending obejmująca leasing pracowników udowodni Ci, że dobrze dobrany personel to podstawa obniżenia wydatków z kategorii HR. Szczególnie korzystny jest stosunek cena – jakość, gdy decydujesz się na wynajem pracowników tymczasowych. Wynika to m.in. z:

  • korzystniejszych niż w przypadku standardowej umowy o pracę warunków rozliczania urlopów czy terminów wypowiadania / przedłużania umów,
  • przejęcia procesów kadrowo-płacowych przez naszą agencję – rozliczasz się z Art Vending na podstawie jednej, prostej faktury, którą otrzymujesz na koniec miesiąca,
  • oszczędności czasu – my przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem,
  • braku ryzyka niedoboru pracowników – w razie, gdy zajdzie konieczność wymiany osób na poszczególnych stanowiskach, dbamy o jak największą płynność tego procesu.

Wynajem pracowników o rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści. Osiągnij je i Ty.

Interesuje Cię nowoczesny leasing pracowniczy? Skontaktuj się z naszym doradcą, aby uzyskać więcej informacji.